Lokacija: Njemačka, Bavarska , 91217 Hersbruck

Opis posla

  • 1. Opći rad na motoru , mjenjaču, kvačilu itd
  • 2. Otklanjanje poteškoća
  • 3. Rad dijagnostičkih uređaja
  • 4. Promjena ulja
  • 5. Promjena guma
  • 6. Balansiranje guma

Preduvjeti

  • posjedovanje državljanstva zemlje članice EU
  • mogućnost sporazumijevanja na njemačkom jeziku (min. A2) ili engleskom jeziku (min.B1) – u govoru i pismu
  • obavezno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije i vlastitog auta (za potrebe dolaska na posao)
  • spremnost na rad u smjenama, vikendom i na prekovremeni rad
  • maksimalna dob 50 godina

Nudimo:

  • Plaća za 168 sati mjesečno/22 dana -> cca. 2700EUR/netto
  • Smještaj pronalazi poslodavac – dvokrevetne sobe
  • Poslodavac je renomirana njemačka tvrtka za ustupanje

Oglas od 25.9.2023 HU KFZ-005/23

Prijave i kontakt

tel.: +385 44 404 144

mail: info@jobhunter.hr

Radno mjesto: Automehaničar

Tip radnog odnosa: Puno radno vrijeme,ustupanje

Lokacija: 91217 Hersbruck

Plaća: Plaća na 168h/22T:Oko 2700 EUR EUR / Month

Radno mjesto: Automehaničar
Tip radnog odnosa: Puno radno vrijeme Ustupanje
Lokacija: 91217 Hersbruck
Plaća: 2700e

Prijavi se za ovu poziciju

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx