Lokacija: Njemačka, Hessen, 60326 Frankfurt

Opis posla

  • Fokus: gospodarska vozila – kamioni, autobusi, osobni automobili
  • Popravak nakon nesreća
  • Rastavljanje + montaža dijelova
  • Rad na klupi za ravnanje
  • Zavarivanje auto dijelova s MAG-om (poželjno TIG)

Preduvjeti:

  • posjedovanje državljanstva zemlje članice EU
  • Tehničke vještine
  • Spremnost na smjenski rad
  • mogućnost sporazumijevanja na njemačkom jeziku (min. A2) ili engleskom jeziku (min.B1) – u govoru i pismu
  • maksimalna dob 50 godina

Nudimo:

-atraktivna plaća cca 3000e neto mjesečno
– nema tzv. vremenskog računa – svi odrađeni sati su isplaćuju
– smještaj osiguran od strane poslodavca (jednokrevetna soba s pristupom internetu)
– mogućnost prekovremenog rada (ovisno o poslodavcu), što će biti kompenzirano dodatkom od 25% na plaću
– dodatak za smjenski rad
– regres i božićnica
– njemački ugovor o radu
– njemačko osiguranje (uključujući dodatno privatno osiguranje koje osigurava poslodavac bit će plaćeno)
– bonus nakon 3, 6 i 12 mjeseci službe i redovni bonus za gorivo
– povećanja plaća
– mogućnost primanja periodičnih avansnih plaćanja
– nadzor koordinatora koji govore hrvatski jezikom

Oglas od 03.10.2023 HU KFZ-030/23

Prijave i kontakt

tel.: +385 44 404 144

mail: info@jobhunter.hr

Radno mjesto: Coachbuilder

Tip radnog odnosa: Puno radno vrijeme,ustupanje

Lokacija: 60326 Frankfurt

Plaća: Plaća na 168h/22T:Oko 3000EUR/Month

Prijavi se za ovu poziciju

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx